Drie slaapkamers, doorzon woonkamer en een zonnige achtertuin. Het enige wat je nog te doen staat is je spullen pakken! Je zult je zo thuis voelen in deze woning.
“Het Oude Noorden” heeft zich ontwikkeld tot een wijk met leuke hotspots en gezellige straten zoals Zwaanshals en Zaagmolenkade. Hier is een leuk en zeer divers aanbod van lokale winkels en eetgelegenheden en zelfs een eigen bierbrouwerij. In de buurt zijn diverse gezellige pleinen waar vaak iets te doen is. Zo is er op het Noordplein op zaterdag de Rotterdamse Oogstmarkt, op het Pijnackerplein het Bluegrass Festival, Lof der Zoetheid, en veel zomer activiteiten. Ook grenst het aan de Rotte met diverse muziek events.
Indeling
Begane grond:
Je komt binnen in een ruime hal waar je jassen en tassen kunt ophangen. Ook vind je hier een toilet met fonteinmeubel. Via een deur bereik je de keuken aan de voorzijde van de woning. Aan de achterzijde is de woonkamer. De woonkamer is royaal en biedt ruimte voor een grote eetkamertafel en een riante loungebank. Wat niet op de foto’s te zien is zijn de hightech aanpassingen zoals de dataporten op elke verdieping.
De keuken heeft een warme, luxe uitstraling en is voorzien van keramische werkbladen, een hoogwaardige inductiekookplaat met een plasma filter afzuigkap, combi-oven, hete lucht oven, koelkast, vrieskast en vaatwasser. Alle apparatuur is van het merk Siemens.
Via de schuifpui kijk je uit op het groen en bloem van de tuin. Loop door de tuin en kom uit bij de grote schuur. De achtertuin is overigens ook te bereiken via een achterom, welke veilig is afgesloten voor spelende kinderen van Noordbest bewoners.
Tweede verdieping:
Met een vaste trap, te vinden in de hal, bereik je de slaapverdieping. Aan de achterzijde vind je de “grote slaapkamer”. In deze kamer is er meer dan voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Aan de voorzijde vind je de kinderkamer. Deze is ook prima in te richten als werkruimte of een inloopkast.
De badkamer bevindt zich tussen de twee slaapkamers. Deze beschikt over een inloopdouche, een wastafel met meubel, design handdoekradiator en een vrijstaand ligbad. De nissen in de badkamer werken sfeer verhogend en ogen luxueus.
Derde verdieping:
Een fijne grote werkruimte met aansluiting voor de wasmachine. Deze ruimte is naar wens in te richten. Naast deze kamer zit nog een ruime slaapkamer.
De dagelijkse boodschappen doe je op loopafstand en het centrum van Rotterdam ligt slechts op 10 minuten fietsen. Reis je met het openbaar vervoer? Station Rotterdam Noord, de bus of tram en het Centraal Station zijn allemaal op loop- of fietsafstand. Ook de aansluitingen op de ring rond Rotterdam (A12 en A20) zijn goed en snel bereikbaar. In het nabijgelegen Kralingse Bos zijn er goede sport- en recreatiemogelijkheden.
Bijzonderheden
– Bouwjaar 2016;
– Volle eigendom
– Woonoppervlakte ca. 124 m2;
– Energielabel A;
– Stadsverwarming;
– Geheel voorzien van dubbele beglazing;
– Zonnepanelen;
– Groot dakkapel;
– Mechanische ventilatie;
– Achtergevel in september geheel laten verven;
– Oplevering in overleg.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Metz Real Estate is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen aankoopmakelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstige huis.